Dbaj o kolory przy butach Casual

Kolor jest ważny, jeśli chodzi o ubieranie się dobrze. Ale chcesz uniknąć ostrych kolorów. Ostre kolory są jaskrawe i odważne, i sprawiają, że wyglądasz na zdjętego. Nie wyglądają naturalnie ani dobrze na nikim, ponieważ nie pasują do niczyjej karnacji.

Unikaj kolorów takich jak czerwony, żółty, pomarańczowy i niebieski. Są one zbyt intensywne i sprawią, że będziesz wyglądać, jakbyś szedł do parku rozrywki lub na plac budowy. Zamiast tego postaraj się znaleźć kolory, które uzupełniają Twoją karnację. Podobnie jest w przypadku butów Casual https://dobrenarty.pl/odziez-i-obuwie/buty-casual/ – każda opcja kolorystyczna jest bardzo dobra.

Dobrą zasadą jest znalezienie kolorów, które są przeciwstawne na kole kolorów. Na przykład niebieski i pomarańczowy są przeciwieństwami, więc jeśli masz bardziej pomarańczowy odcień skóry, niebieski będzie dla Ciebie dobrym wyborem.

Nie bój się koloru czarnego

Wszyscy chcemy uniknąć noszenia czarnego cały czas, ponieważ jest to tak banalne. Ale prawda jest taka, że noszenie czerni może faktycznie wyglądać naprawdę dobrze.

Czarny może być bardzo wyszczuplającym kolorem i jest to świetny kolor do posiadania w swojej szafie, ponieważ może iść z prawie wszystkim.

Czarny jest również kolorem, do którego bardzo łatwo dopasować dodatki, takie jak krawaty, paski, torebki i buty.

Jeśli jesteś osobą, która nie nosi dużo czerni, a chcesz ją włączyć do swojej garderoby, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby upewnić się, że nie wyjdzie ona jako banalna lub przesadzona.

  • Unikaj noszenia czarnych spodni. Są one banałem i będziesz wyglądał, jakbyś szedł na spotkanie biznesowe.
  • Unikaj noszenia czarnych topów z czarnymi spodniami. To kolejny banał – i trochę przestarzały.

Trzymaj się z dala od ostrych kolorów w przypadku butów

Akcesoria to świetny sposób, aby urozmaicić swój wygląd i dodać trochę osobowości do swojego stroju. Ponadto, prawie każdy może sobie pozwolić na dodanie większej ilości akcesoriów do swojej szafy.

Podobnie jest w przypadku butów Casual warto sprawdzać jak wygląda to w kwestii kolorystycznej. To doskonały przykład trafnego układania wszelkiego obuwia.

Dodatki są również świetnym sposobem na włączenie większej ilości kolorów i wzorów do Twojego wyglądu bez popadania w przesadę.

  • Wypróbuj nowy rodzaj krawata. – Jeśli zazwyczaj nosisz muszkę, wypróbuj zwykły krawat. Lub odwrotnie!
  • Spróbuj nosić nowy rodzaj bransoletki. – Jeśli zwykle nosisz srebrną bransoletkę, spróbuj skórzanej. Lub odwrotnie!
  • Wypróbuj nową torebkę. – Jeśli zwykle używasz torby tote, spróbuj torebki. Lub odwrotnie!

Comments are closed.