Idealne gogle Oakley dla początkujących narciarzy

Osoby, które dopiero rozpoczynają swoją wielką przygodę z nartami wcale nie muszą stawiać na gogle z najwyższej światowej półki, które bardzo dużo kosztują. Za niewielkie pieniądze można kupić modele uniwersalne, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów.

Jakie gogle narciarskie na start?

Osoby początkujące powinny w pierwszej kolejności sprawdzić gogle Oakley Flight Deck XM, które cieszą się dużym zainteresowaniem na całym świecie. Podstawą gogli jest rewelacyjna szyba PRIZM Black Iridium, która zapewnia doskonałą jakość obrazu i czyste widzenie nawet w bardzo jasne i słoneczne dni. Sferyczne szyby w dzisiejszych czasach są najskuteczniejszym zabezpieczeniem przed groźnym promieniowaniem UV. Nowoczesna szyba PRIZM Black Iridium zapewnia także większe pole widzenia, dzięki czemu można błyskawicznie reagować.

szukaj na krakowsport.pl

Dlaczego warto wybrać modele Oakley Flight Deck XM?

Gogle Oakley Flight Deck XM od wewnątrz wyposażone są w miękką piankę, która skutecznie odprowadza wilgoć. Dodatkowa warstwa F3 Anti-Fog zapobiega osadzaniu się pary wodnej na soczewkach, dzięki czemu poprawia się czytelność obrazu. Nowoczesne gogle Oakley poradzą sobie w każdych warunkach pogodowych, dlatego też tak wiele osób decyduje się na ich zakup. W goglach tych bez żadnego większego problemu można jeździć nawet wieczorem przy sztucznym oświetleniu. Nie można zapominać także o tym, że praktycznie wszystkie gogle marki Oakley wyposażone są w wymienne szyby, dzięki czemu żadna pogoda nas nie zaskoczy.

Comments are closed.