Ile kosztują pokrowce na narty?

Sezon zimowy trwa w pełni, dlatego ci co planują obecnie wyjazd na narty – już teraz powinni porozglądać się po sklepach w poszukiwaniu przydatnych gadżetów. Do takich obowiązkowych obecnie „must have” narciarza należą pokrowce na narty. Pozwalają one odpowiednio zadbać o swój sprzęt oraz wygodnie je transportować. Ile kosztują takie pokrowce i gdzie najlepiej je kupić?

1. Ile kosztują pokrowce na narty?
Pokrowce na narty nie wiążą się z dużym wydatkiem. W popularnych sieciówkach sportowych oraz w marketach, ten asortyment dostaniemy już od 60 do 100 zł. Jednak warto zwrócić uwagę na jakość. Im mocniejszy, solidniejszy materiał – tym pokrowce dłużej nam posłużą. Warto wybrać więc te pokrowce, które posiadają jeszcze cechy wodoodporne oraz plamoodporne. Takie pokrowce od sprawdzonych marek specjalizujących się w sprzęcie narciarskim mogą kosztować od 200 zł wzwyż.

2. Gdzie kupić solidne pokrowce?
Jak wspomniano wcześniej, w sezonie zimowych w wielu marketach oraz profesjonalnych sklepach jak KrakowSport.pl pojawiają się pokrowce na narty. W typowych sklepach narciarskich znajdziemy je przez cały rok. I właśnie do tych polecamy się wybrać w pierwszej kolejności. Pracują tam fachowcy, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego pokrowca, który idealnie będzie pasował do posiadanego przez nas modelu nart. Warto tu zwrócić uwagę, iż taki pokrowiec musi wówczas mieć odpowiednie wymiary – nie może być ani za duży, ani za mały. Warto również zwrócić uwagę, czy takie pokrowce wyposażone są w uchwyty lub dodatkowe kieszenie – to wszystko niezwykle przydaje się narciarzowi.

Comments are closed.